Sobota, 28 Lutego 2015. imieniny obchodzą: Roman, Ludomir, Makary
Praca            Pogoda            Przydatne linki
 
 

Proponujemy:obsługę handlową

Naszym partnerom zapewniamy indywidualną obsługę. Zgłoś się do nas, jeżeli wyrazisz chęć współpracy Opiekun Handlowy zapozna Cię z naszą ofertą i dostosuje ją do Twoich potrzeb.
skup zbóż i rzepaku

Kupujemy zboża i rzepak z terenu całego kraju - odbieramy z gospodarstwa. U nas możesz sprzedać o każdej porze roku - warto być z nami w kontakcie.
tygodniowe raporty z rynków rolnych

Zobacz, co wydarzyło się w ostatnim czasie na najważniejszych rynkach rolnych. W każdy poniedziałek sporządzamy tygodniowe raporty o sytuacji na rynku zbóż i rzepaku, śrut oraz nawozów.
notowania cen zbóż i śrut

Codziennie podajemy ceny rynkowe zbóż i śrut w Polsce w odniesieniu do największych giełd światowych. Każdego dnia możesz u nas śledzić zmiany cen surowców rolnych istotnych dla Twojego gospodarstwa.
III edycja konkursu "Wygraj z Agrolokiem" za nami!

Konkurs został rozstrzygnięty. Niebawem poinformujemy laureatów o wygranej, a w listopadzie przekażemy nagrody rzeczowe.
Dziękujemy za aktywny udział i zapraszamy do kolejnej odsłony konkursu już od stycznia 2015 r.
zakupy w sklepie internetowym

Uruchomiliśmy sklepy internetowe dla klientów zainteresowanych taką formą zakupów. Jesteś dla nas ważnym klientem, zajrzyj do sklepów. Codziennie poszerzamy naszą ofertę.

Nowości:

Nowe dopłaty do upraw umieszczono na stronie 2015-02-16
Kukurydza Fadonna - nowość na kiszonkę umieszczono na stronie 2014-12-19
Łopatka do pasz za zakup produktów marki EWROL umieszczono na stronie 2014-10-20
Informacje o innych promocjach znajdują się w poszczególnych działach: nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, zboża, komponenty paszowe, folie i sznurki, ogrodnicze
 
 
© Agrolok 2012    All rights reserved

  Google+

 
pszenicy
kukurydzy
rzepaku
śruty sojowej
śruty rzepakowej