Poniedziałek, 30 Listopada 2015. imieniny obchodzą: Maura, Andrzej, Justyna, Justyn, Konstanty, Ondraszek, Maura
Praca            Pogoda            Przydatne linki
 
 
Kradzież VAT w rolnictwie:
Kradzież VAT. Jak sprawdzać kontrahenta?

Proponujemy:obsługę handlową

Naszym partnerom zapewniamy indywidualną obsługę. Zgłoś się do nas, jeżeli wyrazisz chęć współpracy Opiekun Handlowy zapozna Cię z naszą ofertą i dostosuje ją do Twoich potrzeb.
skup zbóż i rzepaku

Kupujemy zboża i rzepak z terenu całego kraju - odbieramy z gospodarstwa. U nas możesz sprzedać o każdej porze roku - warto być z nami w kontakcie.
notowania cen zbóż i śrut

Codziennie podajemy ceny rynkowe zbóż i śrut w Polsce w odniesieniu do największych giełd światowych. Każdego dnia możesz u nas śledzić zmiany cen surowców rolnych istotnych dla Twojego gospodarstwa.
Konkurs "Wygraj z Agrolokiem"

Zakończyliśmy IV edycję corocznego konkursu. Dla zwycięzców przygotowaliśmy wycieczki zagraniczne i nagrody rzeczowe. Kolejna odsłona "Wygraj z Agrolokiem" rusza w styczniu 2016 r.
zakupy w sklepie internetowym

Uruchomiliśmy sklepy internetowe dla klientów zainteresowanych taką formą zakupów. Jesteś dla nas ważnym klientem, zajrzyj do sklepów. Codziennie poszerzamy naszą ofertę.

Nowości:

Elvita - zimowa promocja umieszczono na stronie 2015-11-04
Czas na jesienne wapnowanie! umieszczono na stronie 2015-09-23
Kradzież VAT w rolnictwie umieszczono na stronie 2015-08-05
Informacje o innych promocjach znajdują się w poszczególnych działach: nawozy, środki ochrony roślin, nasiona, zboża, komponenty paszowe, folie i sznurki, ogrodnicze
 
 
© Agrolok 2012    All rights reserved

  Google+

 
pszenicy
kukurydzy
rzepaku
śruty sojowej
śruty rzepakowej