Praca na stanowisku Specjalista ds. sprzedaży (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona)
  1. Agrolok.pl
  2. »
  3. Praca
  4. »
  5. Specjalista ds. sprzedaży (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona)

PRACA

W ZWIĄZKU Z INTENSYWNYM ROZWOJEM NASZEJ FIRMY ZATRUDNIMY

Nr referencyjny:
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Specjalista ds. sprzedaży (nawozy, środki ochrony roślin, nasiona)

Rejon działania
rejon działania (do wyboru): lubelskie, opolskie, pomorskie, świętokrzyskie, podkarpackie
Zadania
Będziesz brał/brała udział w:
- nawiązywaniu nowych relacji handlowych i podtrzymywanie ich ze stałymi klientami
- badaniu potrzeb i rekomendowaniu produktów dopasowanych do profilu gospodarstw
- dbaniu o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania
Zapewniamy
- możliwość realizacji i rozwoju Twoich zainteresowań
- dostęp do najnowszych technologii w uprawie roślin
- regularne szkolenia branżowe
- możliwość zdobycia nowych kompetencji w zakresie komunikacji i negocjacji
- zgrany zespół, z którym świętować będziesz sukcesy i otrzymywać wsparcie
- dobre wynagrodzenie
- pakiet medyczny, ubezpieczenie NNW
- narzędzia pracy, jak samochód, telefon, laptop
Dodatkowo
- wykształcenie średnie
- prawo jazdy kat. B
- minimum rok doświadczenia na stanowisku handlowym
- wiedza z zakresu produkcji roślinnej będzie dodatkowym atutem
CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres
praca@agrolok.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji.„

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dane z dnia 26-04-2024
(ceny netto)

REJON PŁD
REJON PŁN
MATIF
650 zł
730 zł
660 zł
730 zł
901 zł
1820 zł
1880 zł
1903 zł

Polska
MATIF

840 zł
915 zł

Gdynia
CBOT

ZUBR
Chełm
Hamburg

REJON PŁD
REJON PŁN