Jak wybrać najlepszą odmianę?

Najprościej – odwiedzić poletka doświadczalne Agroloku, obejrzeć odmiany zbóż oraz innych roślin uprawnych rosnących w warunkach naturalnych i porozmawiać z ekspertem. Zapraszamy do odwiedzin!
 

W nowym sezonie proponujemy kolejne nowości odmianowe, w tym te, których wyłącznym dystrybutorem jest Agrolok. Jak co roku wysialiśmy również interesujące odmiany gatunków uprawianych dawniej i mniej popularnych. Wizyta na poletkach to również okazja do oceny naszych mieszanek pastwiskowych Intensa, szczególnie dla tych z Państwa, którzy prowadzą produkcję mieszaną. Prowadzimy także testy środków ochrony roślin oraz nawozów i biostymulatorów dolistnych – ich efekty możecie Państwo ocenić sami, a przy okazji porozmawiać z doradcą agrotechnicznym naszej firmy o rozwiązaniach dopasowanych do potrzeb Państwa gospodarstwa.
 

Oprócz zwiedzania poletek w towarzystwie doradcy agrotechnicznego, z którym można porozmawiać na temat interesujących odmian, zabiegów uprawowych i ochronnych, oferujemy również krótką wycieczkę z przewodnikiem do nowo uruchomionego Zakładu Uszlachetniania Białka Roślinnego (ZUBR). Produkcja komponentów paszowych jakości premium odbywa się tu w oparciu o najnowocześniejszą technologię. ZUBR prowadzi również skup rzepaku i soi z polskich plantacji, a także kukurydzy mokrej.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z opiekunem handlowym Agroloku, który udzieli szczegółowych informacji. Zapewniamy zorganizowany przejazd autokarem i posiłek.