Sprzedaj plon w Agroloku

Atrakcyjna oferta cenowa i terminowa płatność dla rolników. Skup zbóż, rzepaku i roślin bobowatych pochodzących z tegorocznych zbiorów na terenie całego kraju. Poznaj szczegóły, jak z zyskiem sprzedać plony w Agroloku.
 

1. Skup w całej Polsce

Agrolok Sp. z o.o. jest jednym z największych uczestników rynku zbożowego z ugruntowaną i stabilną pozycją. Decydując się na współpracę z firmą, rolnik zyskuje atrakcyjne ceny, terminowość odbioru towaru i płatności, zgodnie z warunkami zawartej umowy. Dzięki rozbudowanej sieci magazynów skup jest prowadzony na terenie całego kraju.

2. Warunki skupu

Rolnicy mogą sprzedać nasiona rzepaku, zbóż, soi, łubinów, grochu i bobiku pochodzące z tegorocznych zbiorów.

Sprawdź parametry jakościowe dla skupowanych towarów [KLIK] 


Skup towaru jest możliwy:

  • z odbiorem od klienta (z magazynu Sprzedającego, wymagana ilość całosamochodowa, czyli 25 ton na każdym aucie)
  • z dostawą klienta do naszych magazynów (w przypadku dostaw klienta do magazynu nie jest wymagana ilość całosamochodowa)

Warunki określane w umowie zawierają wszystkie informacje niezbędne dla Sprzedającego. Dzięki temu rolnik wie, na jakiej podstawie dokonywane jest rozliczenie. Co wyróżnia Agrolok Sp. z o.o., to proponowany 14-dniowy termin płatności.

3. Jak sprzedać plon? Kontakt z maklerem

Już za moment lub właśnie teraz na Twoim polu rozpoczynają się zbiory. Zastanawiasz się, gdzie sprzedać plon? Nie czekaj. Skontaktuj się z maklerem, który przedstawi Ci najaktualniejszą ofertę cenową oraz parametry jakościowe skupowanych nasion. Z chęcią opowie o szczegółach umowy, możliwościach dostawy lub odbioru towaru w Twojej okolicy.

⮞ Skontaktuj się z maklerem [KLIK] ⮜ 
Przejdź do zakładki: „Skup zbóż”. Kliknij interesujące Cię województwo. Po prawej stronie wyświetli Ci się numer telefonu do maklera obsługującego Twój teren zamieszkania.

Zadzwoń i zapytaj, co dziś możemy Ci zaoferować!