Praca na stanowisku Automatyk
  1. Agrolok.pl
  2. »
  3. Praca
  4. »
  5. Automatyk

PRACA

W ZWIĄZKU Z INTENSYWNYM ROZWOJEM NASZEJ FIRMY ZATRUDNIMY

Nr referencyjny:
Forma zatrudnienia: etat

AUTOMATYKA

Rejon działania
Osiek k.Rypina
Zadania
- utrzymanie sprawności linii produkcyjnych
- bieżąca naprawa i serwisowanie maszyn
- diagnozowanie usterek
Wymagania
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- uprawnienia SEP do 1 kW
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
Zapewniamy
- umowę o pracę w stabilnej firmie
- terminowość wypłat
- szkolenia stanowiskowe
CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres
praca@agrolok.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji.„

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dane z dnia 23-04-2024
(ceny netto)

REJON PŁD
REJON PŁN
MATIF
620 zł
700 zł
660 zł
730 zł
885 zł
1850 zł
1850 zł
1953 zł
1350 zł
1360 zł
1248 zł

Polska
MATIF

820 zł
907,86 zł

Gdynia
CBOT

2002 zł
345,2 USD/st