1. Agrolok.pl
  2. »
  3. Praca
  4. »
  5. Specjalista ds. skupu zbóż

PRACA

W ZWIĄZKU Z INTENSYWNYM ROZWOJEM NASZEJ FIRMY ZATRUDNIMY

Nr referencyjny:
Forma zatrudnienia: etat

SPECJALISTÓW DS. SKUPU ZBÓŻ

Rejon działania
teren działania w okolicy miejsca zamieszkania
Zadania
- pozyskiwanie zbóż od gospodarstw rolnych i podmiotów skupowych w rejonie działania
- negocjowanie warunków skupu
- analiza sytuacji na rynku zbóż
Wymagania
- doświadczenie handlowe mile widziane
- dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
- umiejętność budowania relacji z klientami
Zapewniamy
- bardzo atrakcyjny system premiowania
- stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
- samodzielność działania
- potrzebne narzędzia pracy
CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres
praca@agrolok.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych".

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dane z dnia 23-11-2017
(ceny netto)

REJON PŁD
REJON PŁN
MATIF
655 zł
675 zł
590 zł
620 zł
648 zł
1610 zł
1590 zł
1576 zł
790 zł
800 zł
750 zł

Polska
MATIF

680 zł
666 zł

Gdynia
CBOT

1362 zł
324,4 USD/st