Praca na stanowisku Specjalista handlowy ds. żywienia drobiu
  1. Agrolok.pl
  2. »
  3. Praca
  4. »
  5. Specjalista handlowy ds. żywienia drobiu

PRACA

W ZWIĄZKU Z INTENSYWNYM ROZWOJEM NASZEJ FIRMY ZATRUDNIMY

Nr referencyjny:
Forma zatrudnienia: etat

Specjalista handlowy ds. żywienia drobiu

Rejon działania
woj. wielkopolskie
Zadania
- sprzedaż komponentów i produktów paszowych do gospodarstw rolnych,
- utrzymywanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych odbiorców.
Wymagania
- podstawowa wiedza w zakresie chowu i żywienia drobiu
- orientacja na rozwój i osiąganie celów
- gotowość do pracy w terenie
- prawo jazdy kat. B
Zapewniamy
- dostęp do najnowszej wiedzy branżowej
- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- prywatną opiekę medyczną
- samochód i inne narzędzia pracy
CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres
praca@agrolok.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji.„

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dane z dnia 28-03-2024
(ceny netto)

REJON PŁD
REJON PŁN
MATIF
540 zł
630 zł
630 zł
680 zł
835 zł
1730 zł
1740 zł
1892 zł
1310 zł
1320 zł
1261 zł

Polska
MATIF

780 zł
879 zł

Gdynia
CBOT

1996 zł
337,7 USD/st