Agrolok największym dystrybutorem w Polsce

Niezmiernie miło nam poinformować naszych Klientów i Kontrahentów, że w organizowanym po raz pierwszy przez tygodnik „Wprost” rankingu Złota Setka Polskiego Rolnictwa znaleźliśmy się na pierwszym miejscu wśród firm zajmującą się dystrybucją środków do produkcji rolnej. Jednocześnie zajęliśmy 23. miejsce wśród wszystkich podmiotów z branży, ocenionych przez organizatorów.
 

Przyznaną nam statuetkę i dyplom przedstawiciele naszej firmy odebrali podczas uroczystej gali, która miała miejsce 17 grudnia 2017 roku w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Znaleźliśmy się tym samym w gronie największych i najlepszych firm z branży rolno-spożywczej w Polsce.

Ranking powstał na podstawie analizy działalności przedsiębiorstw, w tym wskaźników finansowych. „Wprost” wyłonił również liderów poszczególnych segmentów branży, takich jak: produkcja nawozów, pasz, maszyn, hodowla, dystrybucja i przetwórstwo żywności.

Ciesząc się z sukcesu, dziękujemy Państwu za okazane nam zaufanie i dotychczasową współpracę, bez których osiągnięcie tytułu lidera wśród dystrybutorów nie byłby możliwy.