W Agroloku wierzymy, że firma swoje szanse na rozwój i konkurencyjność opiera przede wszystkim na tym, kim są jej pracownicy. Stawiamy na ludzi z pasją, świadomych, odpowiedzialnych i uczciwych. Lata doświadczenia pokazały nam, że samo wykształcenie nie jest kluczem do sukcesu, o ile nie idzie za nim proaktywność przejawiająca w codziennym działaniu, szacunek dla współpracowników, klientów i firmy. Dzięki temu wiele młodych osób, które zaczynają karierę w Agroloku, pozostaje z nami w roli specjalistów.

Dlaczego praca właśnie w Agroloku?
  • 25 lat doświadczenia i ugruntowana pozycja na rynku
  • nowoczesne rozwiązania i intensywny rozwój spółki 
  • uniwersalne wartości łączące wszystkich pracowników
  • godne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę 
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • atrakcyjny system premiowania 
  • niezbędne narzędzia pracy i szkolenia

Aktualne oferty pracy w Grupie Agrolok:

Doradca ds. żywienia zwierząt

Specjalista ds. sprzedaży pasz

Specjalist ds. handlu zagranicznego

Przedstawiciel handlowy do obsługi klientów strategicznych

Specjalista ds. produkcji roślinnej

Specjalista ds. nasiennictwa

Przedstawiciel handlowy

Specjalista ds. sprzedaży w sektorze upraw pod osłonami

Pracownik magazynu

Spedytor

Telesprzedawca

Kierowca C+E

Specjalista ds. skupu zbóżEtapy rekrutacji
Rekrutacja może przebiegać nieco inaczej, w zależności od działu i charakteru stanowiska, na które aplikujesz, jednak pewne elementy są wspólne.

1. Przesłanie aplikacji
Dokumenty aplikacyjne można przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego, który pojawi się po kliknięciu APLIKUJ w konkretnej ofercie zatrudnienia lub na adres mailowy praca@agrolok.com.pl. Pracownicy Działu Personalnego analizują nadesłane dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny). Osoby, które wpisują się w wymagania przedstawione w ofercie pracy, zapraszane są telefonicznie na rozmowę rekrutacyjną do siedziby Agroloku w Golubiu-Dobrzyniu. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

2. Rozmowa rekrutacyjna
Rozmowy rekrutacyjne prowadzą specjaliści ds. rekrutacji. Może zdarzyć się, że w rozmowie uczestniczą dwaj przedstawiciele spółki. Rekrutacja na stanowisko przedstawiciela handlowego zwykle kończy się na jednym spotkaniu. Pozostałe stanowiska poddawane są podwójnej selekcji. Wówczas na drugiej rozmowie kwalifikacyjnej obecni są specjaliści, weryfikujący kwalifikacje kandydata lub kierownicy działów.

Rozmowa kwalifikacyjna to dobry moment na zadanie pytań związanych z przyszłymi obowiązkami i zadaniami. Wszyscy kandydaci uczestniczący w tym etapie rekrutacji otrzymują odpowiedź zwrotną (telefonicznie, mailowo lub pocztą tradycyjną) po około dwóch tygodniach od odbycia rozmowy.

3. Omówienie warunków zatrudnienia
Po pomyślnym przejściu rekrutacji Dział Personalny zadzwoni, by powitać Cię w gronie pracowników Agroloku i omówić warunki zatrudnienia. Wtedy też ustalicie termin rozpoczęcia pracy, odbycia wymaganych szkoleń i przebiegu wdrożenia do nowych obowiązków. Cieszymy się, że do nas dołączyłeś!

Jeśli w tej chwili nie znalazłaś/eś tu interesującej Cię oferty pracy, możesz przesłać nam swoje zgłoszenie, a my wrócimy do niego, gdy tylko pojawi się ogłoszenie dopasowane do Twojego profilu. Prosimy o umieszczenie w CV dopisku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agrolok Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji" i przesłanie na adres praca@agrolok.com.pl. Prosimy także o wskazanie w liście motywacyjnym preferowanego obszaru zatrudnienia.

Jeśli masz pytania dotyczące kariery w Agroloku, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Działem Personalnym w godzinach 7:00 - 15:00 pod numerem 56 682 39 13.