W Agroloku wierzymy, że firma swoje szanse na rozwój i konkurencyjność opiera przede wszystkim na tym, kim są jej pracownicy. Stawiamy na ludzi z pasją, świadomych, odpowiedzialnych i uczciwych. Lata doświadczenia pokazały nam, że samo wykształcenie nie jest kluczem do sukcesu, o ile nie idzie za nim proaktywność przejawiająca w codziennym działaniu, szacunek dla współpracowników, klientów i firmy. Dzięki temu wiele młodych osób, które zaczynają karierę w Agroloku, pozostaje z nami w roli specjalistów.

Dlaczego praca właśnie w Agroloku?
 • 25 lat doświadczenia i ugruntowana pozycja na rynku
 • nowoczesne rozwiązania i intensywny rozwój spółki 
 • uniwersalne wartości łączące wszystkich pracowników
 • godne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę 
 • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
 • atrakcyjny system premiowania 
 • niezbędne narzędzia pracy i szkolenia


 Aktualne oferty pracy w Grupie Agrolok:

Specjalista ds. skupu zbóż

Operator linii produkcyjnej

Pomocnik operatora linii produkcyjnej

Pracownik do obsługi linii pakujących

Elektryk

Mechanik

Doradca ds. żywienia zwierząt

Specjalista ds. produkcji roślinnej

Przedstawiciel handlowy do obsługi klientów strategicznych

Specjalista ds. sprzedaży w sektorze upraw pod osłonami

Przedstawiciel handlowy

Specjalista ds. sprzedaży pasz


 
 • Od samego początku Firma oferuje szeroki pakiet szkoleń branżowych, dzięki czemu nawet jeśli nie posiadasz biegłej wiedzy branżowej, jesteś w stanie szybko ją przyswoić. W Firmie nigdy nie jesteś “no name”, jesteś rozpoznawany, Twoje osiągnięcia są zauważane, i nierzadko otrzymujesz pochwałę nawet za małe sukcesy. Bardzo ważnym elementem jest jeszcze to, że wynagrodzenie zawsze otrzymujesz na konto terminowo.

  Arek


   
 • Dlaczego warto? Warto przede wszystkim dlatego ze firma wierzy w pracownika i pozwala się rozwijać, dając dużo możliwości i dużo wiedzy przez szkolenia i nabieranie doświadczenia. Praca jest fajna, codziennie zaczynasz ją w innym miejscu i kontakt z ludźmi sprawia przyjemność.

  Robert


   
 • Praca w Agroloku daje mi przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Czuję się potrzebna, czuję się częścią firmy. Dzięki profesjonalnym szkoleniom Agrolok daje mi możliwość rozwoju. Moje starania są doceniane. Im więcej daję z siebie tym więcej otrzymuję. Przekłada się to w zarobkach. Miła atmosfera, dobry kontakt z przełożonymi, spotkania z Dyrekcją oraz informacje dla pracowników o tym co dzieje się w firmie, jest czymś co nas wyróżnia.

  Aneta


   
 • Już od początku widać było, że jest Agrolok to firma, w której od osób zatrudnionych dużo się wymaga, ale też w mnogi sposób ich się wspiera. W Agroloku odczuwa się teorię, że sukces firmy to nie tylko Prezesi, Dyrektorzy czy Kierownicy, ale także my – Pracownicy. Jest to firma, w której liczy się rzetelność , pracowitość, a także chęć do ciągłego rozwoju, które honorowane są satysfakcjonującym wynagrodzeniem.

  Agnieszka


   
 • Pozytywnie zaskoczyła mnie sama rozmowa kwalifikacyjna, a swoboda z jaką przeprowadzili ją rekruterzy, imponowała i świadczyła o profesjonalizmie firmy, później moje – być może wtedy jeszcze intuicyjne odczucia – potwierdziły się w stu procentach.

  Piotr


   


Etapy rekrutacji
Rekrutacja może przebiegać nieco inaczej, w zależności od działu i charakteru stanowiska, na które aplikujesz, jednak pewne elementy są wspólne.

1. Przesłanie aplikacji
Dokumenty aplikacyjne można przesłać za pomocą formularza zgłoszeniowego, który pojawi się po kliknięciu APLIKUJ w konkretnej ofercie zatrudnienia lub na adres mailowy praca@agrolok.com.pl. Pracownicy Działu Personalnego analizują nadesłane dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny). Osoby, które wpisują się w wymagania przedstawione w ofercie pracy, zapraszane są telefonicznie na rozmowę rekrutacyjną do siedziby Agroloku w Golubiu-Dobrzyniu. Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

2. Rozmowa rekrutacyjna
Rozmowy rekrutacyjne prowadzą specjaliści ds. rekrutacji. Może zdarzyć się, że w rozmowie uczestniczą dwaj przedstawiciele spółki. Rekrutacja na stanowisko przedstawiciela handlowego zwykle kończy się na jednym spotkaniu. Pozostałe stanowiska poddawane są podwójnej selekcji. Wówczas na drugiej rozmowie kwalifikacyjnej obecni są specjaliści, weryfikujący kwalifikacje kandydata lub kierownicy działów.

Rozmowa kwalifikacyjna to dobry moment na zadanie pytań związanych z przyszłymi obowiązkami i zadaniami. Wszyscy kandydaci uczestniczący w tym etapie rekrutacji otrzymują odpowiedź zwrotną (telefonicznie, mailowo lub pocztą tradycyjną) po około dwóch tygodniach od odbycia rozmowy.

3. Omówienie warunków zatrudnienia
Po pomyślnym przejściu rekrutacji Dział Personalny zadzwoni, by powitać Cię w gronie pracowników Agroloku i omówić warunki zatrudnienia. Wtedy też ustalicie termin rozpoczęcia pracy, odbycia wymaganych szkoleń i przebiegu wdrożenia do nowych obowiązków. Cieszymy się, że do nas dołączyłeś!

Jeśli w tej chwili nie znalazłaś/eś tu interesującej Cię oferty pracy, możesz przesłać nam swoje zgłoszenie, a my wrócimy do niego, gdy tylko pojawi się ogłoszenie dopasowane do Twojego profilu. Prosimy o umieszczenie w CV dopisku "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Agrolok Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji" i przesłanie na adres praca@agrolok.com.pl. Prosimy także o wskazanie w liście motywacyjnym preferowanego obszaru zatrudnienia.

Jeśli masz pytania dotyczące kariery w Agroloku, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z Działem Personalnym w godzinach 7:00 - 15:00 pod numerem 56 682 39 13.