Bonusowy Czwartek dla plantatorów rzepaku

Tylko w najbliższy czwartek (18.02.2021 roku) masz szansę na otrzymanie lampy roboczej LED. Poznaj szczegóły akcji promocyjnej z pakietami Repax.
 

Wiosną na celownik trafia rzepak. A konkretnie ochrona fungicydowa roślin z Repax Bravis. Precyzyjnie uderza w choroby grzybowe. Błyskawiczny transport w roślinie sprawia, że szybko dociera do zainfekowanych organów. Prowadzi do prawie natychmiastowego zatrzymania rozwoju choroby oraz jej gruntownego wyniszczenia. Wpływa na mocniejsze rozgałęzienie roślin i wyrównanie łanu.

Zastrzyk energii trafi do roślin z Repaxem Vigor. Połączenie trzech produktów, zapewnia efekt współdziałania i wzajemnego uzupełniania składników. Ta kompleksowa technologia wpływa na zmianę pokroju rośliny rzepaku. Dodatkowo odżywia roślinę we wszystkie najważniejsze mikro- i makroelementy. Chroni plantację rzepaku przed takimi patogenami, jak sucha zgnilizna kapustnych czy czerń krzyżowych (alternarioza).
 

Przy zakupie Repax Bravis lub Repax Vigor możesz otrzymać lampę roboczą halogen LED za symboliczne 1 zł. Doskonale sprawdzi się podczas nocnych prac. Zwiększa bezpieczeństwo pracy, poprawiając widoczność. Do wykorzystania zarówno w nowszych, jak i starszych modelach ciągników. W zestawie akcesoria do montażu.
 

Bonusowy Czwartek trwa tylko 18.02.2021 roku i dotyczy pakietów Repax Bravis i Repax Vigor.
O szczegóły akcji zapytaj Opiekuna Handlowego.


Uwaga! Liczba gadżetów ograniczona.
Nie czekaj! W czwartek zadzwoń do Opiekuna Handlowego, zamów Repax Bravis lub Repax Vigor i otrzymaj lampę halogenową LED za 1 zł.