Brązowy laur Zaufanych Opinii Ceneo 2016 dla Przydomu.pl!

Sklep internetowy Przydomu.pl, którego właścicielem jest firma Agrolok, świętuje niemałe zwycięstwo! Dzięki zaangażowaniu Klientów, którzy przez ostatni rok oddawali swoje głosy, sklep Przydomu.pl uplasował się na 3. miejscu w kategorii Budowa i Ogród w ramach Rankingu e-Zakupów 2016 Ceneo.pl!

W ciągu dwóch lat istnienia, Przydomu.pl może pochwalić się udziałem w prestiżowym zestawieniu sklepów on-line po raz drugi. W Rankingu Sklepów Internetowych Opineo.pl 2016 Przydomu.pl zajęło 2. miejsce w kategorii Ogród i Narzędzia!

W tegorocznej, siódmej już edycji Rankingu Ceneo.pl Przydomu.pl znalazło się w gronie 40 najlepszych sklepów internetowych w Polsce! Ich wybór spośród grona 3800 innych sklepów, przeprowadzono na podstawie analizy opinii oraz doświadczeń zakupowych Klientów. Przydomu.pl zebrało aż 4646 Zaufanych Opinii na Ceneo.pl, a średnia ocena jaką wystawili użytkownicy to 5/5 gwiazdek.

Dziękujemy wszystkim Klientom Przydomu.pl, którzy wzięli udział w głosowaniu i dodali swoją opinię o naszym sklepie! Cieszymy się, że poziom obsługi, jaki prezentujemy zyskał potwierdzenie w Waszych głosach i pozwolił zająć tak wysoką pozycję w Rankingu e-Sklepów Ceneo.pl.

Życzymy wielu pozytywnych wrażeń związanych z zakupami w sklepie internetowym www.przydomu.pl!