Czy zapisałeś się do Akademii Gospodarza?

Najnowsza wiedza podczas spotkania online z każdego miejsca. Wystarczy komputer lub telefon, abyś mógł poznać rozwiązania dla Twojego stada. Jak zwiększyć opłacalność chowu? To temat, nad którym pochylą się doradcy żywieniowi firmy Ewrol.
 

W najbliższy czwartek (26.11.2020r.) rusza Akademia Gospodarza. To spotkania z ekspertami, którzy skupiają się na najczęściej spotykanych wyzwaniach wśród rolników. Na początku przyjrzymy się krowom mlecznym, a dokładniej: wydajności mlecznej i zacieleniom.
 

To właśnie rozród oraz odpowiednia ilość mleka są priorytetem wśród hodowców. Niekiedy panuje przekonanie, że krowa, która jest wysoko wydajna, ma trudności z zacieleniem. Z czego wynika taka sytuacja? Co możemy zrobić, aby nie doprowadzić do takiej sytuacji? W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na dawkę pokarmową - na co właściwie? To jeden z obszarów, o których opowiedzą doradcy żywieniowi Ewrolu.

Jaka jest różnica między białkiem a białkiem chronionym? Jak każdy z tych rodzajów białka wpływa na organizm krowy? Dlaczego przyswajalność jest tak ważna? To kolejne pytania, które rodzą się, słysząc o białku by-pass. Odpowiedzi otrzymamy właśnie podczas Akademii Gospodarza.
 

Zapraszamy Cię na spotkanie z doradcami ds. żywienia Ewrolu, podczas której z myślą o hodowcach będziemy mogli porozmawiać na temat: Wydajność życiowa - jak poprawić opłacalność chowu?
 

Wystarczy, że skontaktujesz się z Opiekunem Handlowym i zgłosisz chęć udziału w Akademii Gospodarza. Spotkanie odbędzie się 26.11.2020 r. czwartek o godzinie 15.00 online. W dniu transmisji otrzymasz link na swoją skrzynkę mailową oraz SMS. Tylko jedno kliknięcie i jesteś na Akademii Gospodarza. Podczas wystąpień cały czas będzie można zadawać pytania ekspertowi Ewrol, na które odpowie podczas połączenia na żywo.
 

Nie czekaj! Skorzystaj z okazji na spotkanie z ekspertami.