Czysta wygoda!

Paliwo do maszyn rolniczych i węgiel w 25-kilogramowych opakowaniach z dostawą do gospodarstwa. Zakupy w Agroloku to wygoda i gwarancja najwyższej jakości!
 

Agrolok oferuje olej napędowy do maszyn rolniczych z dostawą wprost do gospodarstwa. Zamówienia realizujemy także tam, gdzie wjazd i możliwości manewrowania są ograniczone! Nasze paliwo pochodzi od polskich dostawców, a jego parametry potwierdzają świadectwa jakości (zawsze do wglądu u kierowcy). Szybka, terminowa dostawa, paliwo wysokiej jakości i satysfakcja wielu dotychczasowych klientów – to nasze atuty.
 

W naszej ofercie znajduje się również szeroki asortyment węgla, który dostarczamy do klienta. Szczególnie polecamy linię ekogroszków Magnat – w ekonomicznych, wygodnych opakowaniach 25-kilogramowych, gwarantujących zachowanie stałych parametrów i niskiego poziomu wilgotności oraz ułatwiających przechowywanie. Linia Magnat to ekogroszek w różnych wariantach kaloryczności (23, 26 i 29 MJ), wyselekcjonowany tak by miał niską spiekalność i zawartość siarki.

Przeznaczony do wszystkich kotłów z podajnikiem.
 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą! Szczegóły u przedstawicieli handlowych Agroloku.