Druga edycja konkursów – czas start!

Blisko 1200 osób wzięło udział w inauguracyjnej odsłonie Agrofrajdy i Zootriady! Druga edycja konkursów rozpoczęła się wraz z początkiem lipca i potrwa do końca 2020 roku. Do wygrania ponownie będzie aż 280 nagród!
 

Udział w zabawie należy zgłosić najpóźniej do 31 października br. W jaki sposób to zrobić? Ponownie wystarczy wypełnić zgodę w formie papierowej lub elektronicznej bądź skorzystać z pomocy swojego opiekuna handlowego. Niezmiennie regulaminy konkursów nie wykluczają udziału w dwóch rozdaniach, co oznacza, że istnieje możliwość zdobycia nagród zarówno w ramach Agrofrajdy, jak i Zootriady.
 

Producenci rolni, którzy od początku lipca kupują produkty objęte konkursami, gromadzą w ten sposób punkty na swoim koncie. Ich suma liczy się od początku drugiej edycji – nie od momentu przystąpienia do gry. Uczestnicy, którzy zebrali ich najwięcej, wezmą udział w rozdaniu nagród i staną przed szansą zdobycia wartościowych bonów do wykorzystania na zakupy w Agroloku. Dlaczego warto zgłosić swój udział w Agrofrajdzie i Zootriadzie? Odpowiedź jest prosta. Konkursy stanowią doskonałą okazję do zdobycia atrakcyjnych nagród przy zakupie produktów, które powszechnie są wykorzystywane w rolnictwie. Prowadzenie rentownej produkcji roślinnej nie jest możliwe m.in. bez zastosowania właściwych środków ochrony roślin, nawozów oraz nasion. Wiele z tych rozwiązań zostało objętych regulaminem Agrofrajdy. Ich zakup zwiększa pulę punktów, a przez to szansę na zdobycie bonu. Z kolei w produkcji zwierzęcej możliwość wygranej wzrasta przy zakupie rozwiązań żywieniowych, które standardowo wykorzystywane są w chowie różnych gatunków zwierząt gospodarskich.

Pełna lista produktów objętych regulaminem Agrofrajdy i Zootriady, a także szczegółowe zasady zabawy dostępne są na stronie internetowej :

Rozstrzygnięcie konkursów zaplanowano na 25 stycznia 2021 roku. Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z infolinią pod numerem: 56 682 38 88.