Ewro Serwis - porozmawiajmy o komponentach Prosoja i Amirap

Komponenty paszowe  Prosoja i Amirap poruszyły rynek paszowy. Nic dziwnego - ich innowacyjny charakter wprowadza zupełnie nowe spojrzenie na żywienie zwierząt gospodarskich. Dlatego, aby ułatwić klientom kontakt z producentem, uruchomiliśmy specjalną linię telefoniczną - Ewro serwis. Doradcy firmy paszowej Ewrol, która jest odpowiedzialna za nadzór technologiczny nad produktami Prosoja i Amirap, odpowiadają na pytania hodowców, analizują sytuację w stadzie i dobierają dawki dla zwierząt gospodarskich.
 

Wprowadzanie do dawki Prosoja i Amirap
 

- Produkty Prosoja i Amirap to absolutna nowość na rynku pasz. Wszystko za sprawą unikalnej technologii produkcji, opracowanej specjalnie na potrzeby Zakładu Uszlachetniania Białka Roślinnego w Osieku (ZUBR). W ich wyniku powstają unikalne komponenty paszowe o niespotykanych dotąd parametrach jakościowych i żywieniowych - mówi Główny Technolog ZUBR, Jarosław Iwaniuk. - Właśnie dlatego, aby wykorzystać cały potencjał produkcyjny tych komponentów, powstał Ewro serwis. Eksperci Ewrol wyjaśniają, jak prawidłowo wprowadzić komponenty linii Prosoja i Amirap do dawki żywieniowej, a także korygują ewentualne błędy powstałe z nieodpowiedniego ich stosowania. Doradcy dokładnie analizują sytuację w stadzie i dobierają odpowiednie rozwiązanie, które pozwoli zwiększyć opłacalność produkcji zwierzęcej.
 


EWRO Serwis do dyspozycji hodowców

 

Specjaliści EWRO Serwis chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania odnośnie produktów Prosoja i Amirap np.:

  • Czym różnią się komponenty paszowe Prosoja i Amirap od tradycyjnych komponentów białkowych?
  • Jak prawidłowo wprowadzać komponenty paszowe Prosoja i Amirap do dawki, aby zobaczyć pozytywnie efekty?
  • Jak maksymalnie wykorzystać potencjał produktów linii Prosoja i Amirap?
     

Zapraszamy do kontaktu!  Ewro Serwis - 538 817 106
 

Jeśli stosowali Państwo Prosoję i Amirap w swoim stadzie lub się nad tym zastanawiają, zapraszamy do kontaktu! Eksperci Ewro Serwis chętnie porozmawiają na temat doświadczeń dotyczących stosowania komponentów paszowych Prosoja i Amirap, a także odpowiedzą na wszelkie Twoje wątpliwości.