Izydor 2020 dla Agroloku!

Dzięki głosom polskich rolników spółka Agrolok została laureatem trzeciej edycji prestiżowego plebiscytu „Firma Przyjazna dla Rolnika – Izydor 2020”, uzyskując pierwsze miejsce w kategorii „Dystrybucja”.
 

Ogłoszenie wyników konkursu odbywało się w nietypowych okolicznościach. Galę w formie online, bez udziału publiczności, poprowadzili: prezes Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o. dr Adam Koziołek oraz prezenter telewizyjny Tomasz Kammel. Gospodarze eventu podkreślali, że mimo utrudnień głosowanie udało się przeprowadzić zgodnie z planem, a rolnicy mogli bez przeszkód docenić swoich faworytów.
 

Wśród nich znalazł się Agrolok, który uzyskał miano firmy przyjaznej rolnikowi w kategorii „Dystrybucja”. To już druga statuetka Izydora zdobyta przez naszą spółkę w ciągu trzech edycji tego renomowanego plebiscytu. Co ważne, od początku o jego wynikach decydują rolnicy, wskazując przedsiębiorstwa, które cieszą się ich największym zaufaniem. Organizatorem konkursu jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca m.in. „Top Agrar Polska” i „Tygodnik Poradnik Rolniczy”.
 

Dziękujemy po raz kolejny!
 

Kolejna edycja konkursu rusza 15 stycznia 2021 roku.