Jak prowadzić uprawę zbóż, by zarabiać więcej?

Na co zwrócić uwagę podczas uprawy zbóż w tym sezonie? Odpowiedzi dostarczą eksperci Elvita podczas Akademii Gospodarza.
 

Każdy sezon przynosi nowe wyzwania
Jak przygotować rośliny do nieprzewidywalnych warunków pogodowych ? Należy dokładnie prześledzić wszystkie czynniki, na które plantator ma wpływ. Specjaliści Elvity wskażą, jak dobór odmiany wpływa na cały cykl rozwoju roślin i na jakich cechach odmian zbóż warto się skoncentrować. Kolejny krok to odpowiednie nawożenie roślin. Jakich składników pokarmowych potrzebuje uprawa, aby wydać obfity plon? W co zaopatrzyć się, aby zapewnić pełny program ochrony roślin?

Akademia Gospodarza
W nowy sezon wejdź uzbrojony w wiedzę. Zapraszamy Cię na spotkanie online z ekspertami Elvita, gdzie dowiesz się: Jak prowadzić uprawę zbóż, by zarabiać więcej?

Zarezerwuj czas 4 lutego 2021 roku o godz. 19.00 (najbliższy czwartek)
 

Dołącz z dowolnego miejsca. Do wzięcia udziału w wydarzeniu wystarczy Ci telefon, tablet lub komputer. W zwartek na około godzinę przed startem otrzymasz SMS oraz e-mail z linkiem do wydarzenia. Klikasz i jesteś na Akademii Gospodarza. Podczas transmisji LIVE możesz bezpośrednio pisać z naszym ekspertem! Zadaj pytanie na czacie, a specjalista na bieżąco postara się udzielić Ci odpowiedzi.

Jak zapisać się do Akademii Gospodarza?

Zadzwoń do Opiekuna Handlowego i zgłoś chęć udziału w Akademii Gospodarza i gotowe.

________________________

Akademia Gospodarza: Jak prowadzić uprawę zbóż, by zarabiać więcej?
Spotkanie online
Termin: 4 lutego 2020r. (czwartek) godz. 19.00
Zapisy u Opiekuna Handlowego Agrolok