Jedyny taki dzień! Bonusowy czwartek z pakietami Repax

Jakie rozwiązanie herbicydowe zastosować jesienią w uprawie rzepaku? Jeśli chcesz postawić na sprawdzone technologie, sprawdź szczegóły akcji promocyjnej. Tylko w Bonusowy Czwartek pakiety Repax Flex i Kontra z wyjątkowym upominkiem.
 

Sprawdzone rozwiązania, które kompleksowo pomogą pozbyć się problemu chwastów w uprawie rzepaku ozimego. Repax Flex to zestaw, który można stosować w szerokim oknie czasowym – od siewu do osiągnięcia przez roślinę fazy 4 liści. Z kolei Repax Kontra sprawdzi się w zwalczaniu chwastów dwuliściennych bezpośrednio po siewie.
 

Bonusowy Czwartek

Tylko w czwartek (5.08.2021r.) masz wyjątkową szansę na zdobycie praktycznego upominku-niespodzianki już za 1 zł! Wystarczy, że dokonasz zakupu pakietu Repax Kontra lub Repax Flex u Opiekuna Handlowego.

Uwaga! Liczba gadżetów ograniczona. Nie czekaj! W czwartek zadzwoń do Opiekuna Handlowego, zamów Repax Flex lub Repax Kontra i upominek za 1 zł.
 

Bonusowy Czwartek trwa tylko 5.08.2021 roku i dotyczy pakietów Repax Flex i Repax Kontra. O szczegóły akcji zapytaj Opiekuna Handlowego.