Jesteśmy jeszcze bliżej!

Porady z zakresu agro- i zootechniki, oparte na wiedzy i doświadczeniu ekspertów, aktualne i bliskie rolnikom tematy, nowości produktowe i wyjaśnienia zagadnień prawnych. To wszystko i jeszcze więcej w nowym Magazynie „Najbliżej Rolnika”, który właśnie trafił w ręce naszych klientów.
 

Nowa gazeta ukazywać się będzie cztery razy w roku. Znajdziecie w niej Państwo aktualne, oparte na wiedzy i doświadczeniu poradnictwo, opisy najnowszych technologii i nowości produktowych na rynku.

Za stronę merytoryczną materiałów odpowiedzialni są doradcy agro- i zootechniczni naszej firmy. Chcemy, by poruszane w magazynie zagadnienia z zakresu nowoczesnych i skutecznych technologii uprawowych i metod chowu ułatwiły Państwu codzienną pracę i pomogły w wypracowaniu satysfakcjonującego zysku. Będziemy informować o zmianach w prawie, mających wpływ na codzienne funkcjonowanie Państwa gospodarstw. Przedstawimy rzetelne wyniki doświadczeń prowadzonych na naszych poletkach pokazowych w Golubiu-Dobrzyniu, co – mamy nadzieję – ułatwi Państwu podjęcie decyzji zakupowych.
 

Następne wydanie Magazynu „Najbliżej Rolnika” już we wrześniu:

• jeszcze więcej aktualnych tematów

• większa objętość

• nowe rubryki

• trochę rozrywki dla całej rodziny
 

Zachęcamy do lektury!