Kreujemy jakość w polskich gospodarstwach - film

Już ponad 25 lat wspieramy polskich rolników w ich codziennej pracy, dbając o to, aby wysoka jakość i uczciwość gościły na wszelkich polach współpracy. Stawiamy na jakość nie tylko sprzedawanych produktów, ale obsługi klienta oraz warunków pracy.

 

Stawiamy na sprawdzone marki

Współpracujemy z najlepszymi markami cenionymi w branży rolnej, dostarczając naszym klientom produkty takich firm jak BASF, Bayer czy Yara. Dbamy również o to, by wysoką jakością cechowały się nowości w naszej ofercie: preparaty mlekozastępcze linii Mamma czy surowce paszowe linii Apetito powstały z myślą o jak najwyższych wynikach rolnika.

 

Stawiamy na komunikację

Rolnicy współpracujący z firmą Agrolok w każdej chwili mogą liczyć na pomoc ze strony swojego opiekuna handlowego czy eksperta, a także skorzystać z serwisu Agrolok.pl. Osobiście spotykamy się z rolnikami na poletkach pokazowych, targach z branży rolnej i szkoleniach. Dbamy również o to, aby treści zamieszczane na stronie Agrolok.pl były wartościowe dla odbiorców.

 

Stawiamy na uczciwość

Wierzymy w uczciwy biznes prowadzony według przejrzystych zasad. Klientom przekazujemy oferty w cenach brutto, bez ukrytych kosztów. Działamy zgodnie z prawem, a także uświadamiamy rolników w tematyce wyłudzeń VAT-u.

 

Jakość nie jakoś!
 

Jak firmę widzą Klienci i pracownicy firmy Agrolok? Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu pt. “Kreujemy jakość w polskich gospodarstwach”.