Kup nawozy i tankuj do pełna!

Trwa 4. edycja konkursu „Plony i bony” organizowanego przez firmę Anwil – producenta m.in. nawozów azotowych dystrybuowanych przez Agrolok. Zasady są proste, a główna nagroda to karta zakupowa, do wykorzystania na stacjach ORLEN o wartości 15 000 zł! Co należy zrobić, aby wziąć udział w zabawie?
 

Wystarczy kupić co najmniej 5 ton nawozów wyprodukowanych przez Anwil, a następnie zarejestrować kupon:

• wypełniając formularz na stronie: www.plonyibony.pl;
• dzwoniąc na infolinię konkursu pod numer 664 904 600;
• wysyłając sms na numer 664 904 600;
• wypełniając ulotkę dostępną w punkcie sprzedaży.
 

Nagrodami gwarantowanym są karty zakupowe przeznaczone do zrealizowania na stacjach Orlen o wartości 200 zł brutto. Przy zakupie większej liczby nawozów (powyżej 5 ton) wartość bonu wzrasta o 40 zł. To nie wszystko! Dodatkowo nagrodzone zostaną 3 najbardziej kreatywne osoby, które zaproponują najciekawsze dokończenie zdania: ,, Z nawozami ANWIL moje uprawy…”. Autor najwyżej ocenionego sloganu otrzyma nagrodę główną tj. kartę zakupowa, do zrealizowania na stacjach ORLEN o wartości 15 000 zł! Z kolei dla dwóch kolejnych osób zostaną przeznaczone bony o wartości 10 000 zł i 5 000 zł.

 

Produkty objęte konkursem „Plony i bony” to: saletra amonowa, Canwil z magnezem i Canwil S z siarką. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie paragonu lub faktury potwierdzającej zakup wymaganej ilości premiowanych nawozów.

 

Promocja potrwa do 01.12.2019 r. do godz. 23:59.