Odchwaszczanie rzepaku ozimego z nowym pakietem Repax Ofensiv Odchwaszczanie jest jednym z pierwszych i zarazem bardzo ważnym zabiegiem w jesiennej agrotechnice rzepaku ozimego. To właśnie wtedy chwasty skutecznie konkurują z rośliną uprawną o światło, składniki pokarmowe, wodę oraz wolną przestrzeń.

Istotnym zagrożeniem na plantacjach rzepaku są chwasty, które coraz częściej wykazują odporności. 
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rolników, wprowadziliśmy do naszej oferty pakiet Repax Ofenisv.

To innowacyjne rozwiązanie do powschodowego stosowania w rzepaku ozimym. Repax Ofensiv zapewnia silne i szybkie działanie w zwalczaniu chwastów dwuliściennych. Efekt widoczny jest kilka godzin po zastosowaniu, co przekłada się na szybkie zniesienie konkurencji ze strony agrofagów.

Zaawansowana formuła Repax Ofensiv sprawia, że pole pozostaje wolne od chwastów przed długi czas, co zapewnia komfortowy wzrost roślinom rzepaku.

Jedną z właściwości produktu Repax Ofensiv jest jego wysoka efektywność nawet w zmiennych warunkach pogodowych. Dzięki temu kaprysy jesiennej pogody nie stanowią żadnej przeszkody w działaniu pakietu.

Z pakietem Repax Ofensiv odchwaszczanie jesienne staje się prostsze i bardziej efektywne, a uprawa rzepaku ozimego zostaje pod ciągłym nadzorem przed kolejnymi chwastami.