Pakiet ŻePak z tytułem Innowacyjny Produkt Rolniczy 2017

Dzięki głosom internautów​ pakiet ŻePak, dostępny wyłącznie w Agroloku, pokonał konkurencję w prestiżowym ogólnopolskim konkursie portalu Farmer.pl oraz miesięcznika „Farmer″ i zdobył tytuł dla najlepszego innowacyjnego produktu w kategorii nawozy.

Konkurs "Innowacyjny Produkt Roku" został zorganizowany już po raz trzeci. Jak zaznaczył na gali rozdania nagród jeden z jego organizatorów, redaktor naczelny portalu Farmer.pl i miesięcznika „Farmer″ Wojciech Denisiuk: – Innowacyjność jest w rolnictwie niezwykle ważna. To dzięki nowym technologiom polscy rolnicy osiągnęli taki olbrzymi postęp, a rolnictwo i przemysł rolno-spożywczy stały się jednymi z głównych filarów polskiej gospodarki.
 

Produkty zgłoszone do konkursu w 8 kategoriach oceniało jury złożone m.in. z naukowców, reprezentujących IUNG, Instytut Technologiczno-Przyrodniczy, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego, Instytut Ochrony Roślin i Uniwersytet Rolniczy w Krakowie. Nagrody przyznawali również internauci i czytelnicy miesięcznika w głosowaniu, które trwało od 16 października do 5 listopada 2017 r. I to właśnie dzięki nim jeden z dostępnych w Agroloku pakietów został nagrodzony tytułem Innowacyjny Produkt Roku 2017, za co seredcznie dziękujemy naszym klientom.
 

ŻePak to innowacyjna technologia, opracowana przez ekspertów marki Elvita, przeznaczona do kompleksowego nawożenia i ochrony plantacji rzepaku ozimego. Zawarte w pakiecie produkty łączą się w komplesową technologię, skutecznie poprawiającą zimowanie roślin. ŻePak to wygodny w stosowaniu i skuteczny sposób na poprawę kondycji plantacji, zmianę pokroju roślin i wzmocnienie systemu korzeniowego oraz ochronę przed chorobami grzybowymi.
 

Technologia ŻePak jest jedną z wielu rozwiązań autorskich, przygotowanych przez firmę Elvita. Twórcom gratulujemy sukcesu, a naszych klientów zachęcamy do zapoznania się z ofertą handlową.