Skup soi, jakiego nie było! Informacje w pigułce

Jesteś plantatorem soi i szukasz stabilnego partnera do sprzedaży swoich plonów? A może dopiero zastanawiasz się nad wejściem w tę uprawę i potrzebujesz kilku informacji, które pomogą Ci w podjęciu decyzji? Jesteś w dobrym miejscu!
 

O firmie Agrolok

 

Jesteśmy firmą z całkowicie polskim kapitałem, powstałą przeszło 30 lat temu. Współpracujemy już z kolejnym pokoleniem naszych klientów, a w pracy stawiamy na długotrwałe, dobre relacje. Zatrudniamy ponad 1000 pracowników, ciągle poszerzając swoją ofertę i zasięg. Jednym z naszych nowych celów jest wsparcie rozwoju polskich źródeł białka paszowego, dlatego wybudowany został w Osieku k. Rypina Zakład Uszlachetniania Białka Roślinnego (ZUBR). Na jego potrzeby jesteśmy w stanie skupować 250 tysięcy ton soi rocznie.
 

Wyjątkowe warunki skupu soi

 

Wiemy, że soja jest stosunkowo młodą uprawą w Polsce, dlatego chętnie dzielimy się wiedzą na temat jej uprawy, ale i oferujemy dogodne warunki jej zbytu.
 

  • skup zarówno suchej (<13%), jak i mokrej soi (13,1-20%)
  • brak potrąceń za olej i białko
  • dopłata 30 zł do tony, jeśli materiał siewny zakupiono w Agroloku
  • skup połączony ze zbiorem kosą typu FLEX (w wybranych lokalizacjach)
  • dostawa własna nasion do skupu w dowolnej ilości lub odbiór ilości całosamochodowych przez Agrolok na terenie kraju

 

Lokalizacje magazynów, obszar objęty zbiorem kosą typu FLEX oraz kontakt do maklerów odpowiadających za poszczególne województwa znajdziecie Państwo w zakładce SKUP oraz w ulotce poświęconej skupowi soi.
 

Dzielimy się wiedzą, wymieniamy doświadczenia

 

Współpracujemy ze Stowarzyszeniem Polska Soja, które zrzesza plantatorów soi i służy wymianie spostrzeżeń, doświadczeń z prowadzonych upraw i poszerzaniu wiedzy na temat upraw soi w warunkach naszego kraju. Agrolok, dzięki inicjatywie Stowarzyszenia, wprowadził udogodnienia w postaci zbioru soi kombajnem z przystawką FLEX oraz zapewnia członkom Stowarzyszenia pierwszeństwo w skupie.

Więcej informacji na temat pracy Stowarzyszenia oraz kontakt do jego doradców znajdziecie na stronie www.polskasoja.com.pl
 

Zapraszamy na Sojowe Warsztaty Polowe!

 

Już niebawem jest okazja, by poznać pracę Stowarzyszenia z bliska i przy okazji wzbogacić wiedzę na temat uprawy soi. Stowarzyszenie Polska Soja w dniach 27, 28 oraz 29 września br. zaprasza na poletka doświadczalne naszej firmy, mieszczące się w Golubiu-Dobrzyniu. To okazja, żeby:

  • zobaczyć aż 21 odmian soi w czterech powtórzeniach,
  • z pomocą doradców dopasować właściwą odmianę dla swojego rejonu,
  • porozmawiać o metodach koszenia i ograniczeniu strat podczas zbioru,
  • zobaczyć efekty doświadczeń herbicydowych Stowarzyszenia.

 

Zaproszenie na Warsztaty Polowe można zobaczyć również TUTAJ. Osoby chętne prosimy o potwierdzenie udziału u Opiekuna Handlowego Agrolok.
 

Do zobaczenia!