Soja: od nasion do zbiorów z Agrolokiem

Tego jeszcze na polskim rynku nie było. Zbiór soi mokrej prosto z pola. Dopłata za plon i bezpłatne doradztwo dla plantatorów. Poznaj szczegóły nowej oferty Agroloku.
 

Zasiej i zbierz soję z Agrolokiem
Sezon 2021 to połączenie sił Stowarzyszenia Polska Soja oraz firmy Agrolok. W jakim zakresie? Nasion, środków niezbędnych do uprawy, wsparcia agrotechnicznego, nowej oferty zbiorów i warunków skupu. Współpraca pozwala na szeroki dostęp do odmian zalecanych przez COBORU do uprawy na północy i południu kraju. Co ważne, jeśli materiał siewny zostanie zakupiony w Agroloku, klient może sprzedać plon z dopłatą 30 zł ekstra do tony dzięki akcji: „Zysk ukryty w ziarnku soi”. Skup soi mokrej i suchej jest prowadzony na terenie całej Polski.

Nowość! Zbiór soi mokrej prosto z pola
 


Skup soi mokrej z opcją zbioru przez kupującego z rejonów w promieniu do 50 km od magazynów:

 

  • 87-340 Osiek, Zakład Uszlachetniania Białka Roślinnego
  • 78-627 Różewo, Baza Magazynowa Agrolok
  • 27-530 Ożarów, Magazyn: Wlonice, Gospodarstwo Rolne Barszcz
  • 37-700 Przemyśl, Magazyn Magdapol, Małachowska Magdalena
     

Dokładny zbiór soi odbywa się za pomocą kosy typu FLEX, która sięga najniższych strąków, co oznacza zwiększenie plonu z hektara. Zakres wilgotności skupowanego materiału wynosi 13,1-20%.

Korzystając z kompleksowej oferty, plantator może liczyć na bezpłatne i fachowe doradztwo agrotechniczne specjalistów. To również propozycja członkostwa w Stowarzyszeniu Polska Soja, które zapewnia dostęp do najnowszych wyników badań i doświadczeń dot. uprawy tej rośliny w Polsce.

Nie czekaj! Postaw na soję i skorzystaj w tym roku z oferty!
Zapraszamy do kontaktu z Opiekunem Handlowym Agroloku oraz Stowarzyszeniem Polska Soja: 600 460 135