Sportowcy z Agroloku nie zwalniają tempa

Jak spalić ponad 6 mln kalorii w ciągu roku? Wiedzą o tym doskonale ci, którzy wzięli udział w ostatniej edycji akcji sportowej „Trenuj z Agrolokiem”. Projekt został zorganizowany już po raz czwarty. Tylko w 2019 roku zawodnicy spędzili na treningach ponad 365 dni, pokonując w tym czasie 106 322 km!
 

Na wzywanie odpowiedziało 80 osób (44 mężczyzn i 36 kobiet) gotowych do przełamywania granic własnych możliwości. Miłośnicy aktywnego trybu życia rywalizowali podczas amatorskich zawodów rozgrywanych w różnych konkurencjach, takich jak m.in.: pływanie, jazda na rowerze, triathlon, biegi długodystansowe, startując w ogólnopolskich imprezach sportowych na terenie całego kraju. Warto podkreślić, że najwytrwalsi przekroczyli granicę 7 tys. km!
 

Projekt został uruchomiony z inicjatywy członków zespołu Agrolok Sport Team, w którym od 2015 roku skupiają się pasjonaci aktywności fizycznej pracujący w Agroloku. Głównym celem akcji było zmotywowanie pracowników firmy do regularnego uprawiania sportu, a także wspólnych treningów i startów w zawodach. ,,Trenuj z Agrolokiem” to przedsięwzięcie skierowane nie tylko do doświadczonych sportowców, ale przede wszystkim tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem. Dlaczego warto wziąć udział w zabawie? Możliwość spędzenia wolnego czasu w gronie znajomych i poprawa sprawności fizycznej to tylko niektóre z korzyści.
 

Uczestnikom tegorocznych zmagań gratulujemy sukcesów, a pozostałych pracowników zapraszamy do udziału w piątej edycji cyklu ,,Trenuj z Agrolokiem”.