Sukces na Orlen Warsaw Marathon!

Wśród 8149 uczestników 4. Orlen Warsaw Marathon z kraju i zagranicy znalazła się też sześcioosobowa ekipa Agrolok Sport Team. W tej największej imprezie biegowej w Polsce, która odbyła się 24 kwietnia, najszybciej pobiegł Piotr Czajkowski, który zajął 294. miejsce w klasyfikacji open, pokonując dystans 42 km i 195 m w znakomitym czasie 02:58:39 h. Piotr był na mecie 277. wśród mężczyzn i zajął 54. miejsce w swojej kategorii wiekowej (M-20) (wyniki nieoficjalne).

Znakomicie pobiegli też pozostali uczestnicy maratonu z Agrolok Sport Team. Mariusz Andrzejczak po 03:17:54 h od startu wbiegł na metę 984., Piotr Blokowski z czasem 03:39:18 h znalazł się na 2290. miejscu w klasyfikacji open, a Kamil Kaliski był 3774. (pokonał dystans w 03:57:27 h).

Trasa maratonu biegła ze Stadionu Narodowego przez Most Świętokrzyski, Śródmieście, Mokotów, Ursynów i Wilanów z powrotem na Stadion Narodowy. Najszybciej w tym roku pokonał tę trasę Artur Kozłowski (MULKS MOS Sieradz) w czasie 2:11.54 h, który jednocześnie wywalczył mistrzostwo Polski mężczyzn w maratonie i uzyskał minimum na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro.

W niedzielę nasi reprezentanci wzięli też udział w Biegu Oshee na dystansie 10 km. Zbigniew Dudkiewicz dobiegł do mety 1136. po 45 min. i 9 sek., a Robert Kmieć zajął w kategorii open 3280. miejsce z czasem 00:52:14 h. Warto wspomnieć, że na tym dystansie wystartowało aż na 11181 amatorów biegania!

Wszystkim uczestnikom Narodowego Święta Biegania serdecznie gratulujemy, gorąco życzymy dalszych sukcesów i czekamy na kolejne starty, którym będziemy kibicować!