Triathloniści z sukcesami

Osiągający najlepsze w tym sezonie wyniki reprezentant Agrolok Sport Team Piotr Czajkowski wystartował w niedzielę 15 maja w Elemental Tri Series w Olsztynie na dystansie olimpijskim. Udało mu się wywalczyć wysokie 42. miejsce w kategorii open, na ponad 350 biorących w zmaganiach uczestników, z czasem 02:20:18. W kat. wiekowej M25 lat Piotr zjął 7 miejsce. Dodajmy, że dystans olimpijski obejmował: 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze i 10 km biegu.

Bardzo dobrze zaprezentowali się dwaj inni zawodnicy Agrolok Sport Team, uczestnicy Elemental Tri Series na dystansie sprinterskim: 0,75 km pływania, 20 km na rowerze i 5 km biegu. 65. miejsce w kat. open z czasem 01:15:45 zajął nasz reprezentant Marcin Kuźmiński (16. miejsce w kat. M24). Tylko 9 miejsc niżej z czasem 01:18:25 znalazł się natomiast Kamil Kaliski, 22. w kat. M24 lat.

Następne zawody Elemental Tri Series już 12 czerwca w Augustowie, kolejne 31 lipca w Blachowni k. Częstochowy, a 21 sierpnia finał w Białymstoku.

Także w niedzielę w Lubaszu w woj. wielkopolskim (pow. czarnkowsko-trzcianecki) w triathlonie wystartowali: Paweł Mazur i Maciej Grembski. Ten ostatni zwyciężył zmagania i stanął na najwyższym stopniu podium.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy!

01:18:25

Następne zawody z cyklu Elemental Tri Series odbędą się 12 czerwca w Augustowie. Kolejno zawodnicy będą się ścigać w Blachowni koło Częstochowy (31.07.2016) oraz w Białymstoku, gdzie 21 sierpnia obędzie się finał cyklu.

Spójrzcie, jak 15 maja 2016 r. na zawodach Triathlonowych w Olsztynie i Lubaszu prezentowali się zawodnicy Agrolok Sport Team! Na Elemental Tri Series 2016 w Olsztynie z dystansem olimpijskim i sprinterskim zmagali się Piotr Czajkowski, Kamil Kaliski i Marcin Kuźmiński. W Triathlon Lubasz wystartowali natomiast Paweł Mazur i Maciej Grembski, który stanął na podium, zdobywając 1. miejsce! Gratulujemy i dziękujemy wszystkim reprezentantom firmy Agrolok Sp. z o.o. - Najbliżej Rolnika

Cykl Elemental Tri Series 2016 odbędzie się w 4 polskich miejscowościach: Olsztynie, Augustowie, Blachowni k. Częstochowy i Białymstoku. Triathloniści będą mieli możliwość rywalizowania na dystansie olimpijskim w formule no-drafting oraz na dystansie sprinterskim z draftingiem! W sezonie 2016 na sprincie odbędzie się również Puchar Polski w triathlonie!