Wiosenne zabiegi w rzepaku

Rzepak po okresie spoczynku zimowego wymaga wsparcia, aby mógł się szybko zregenerować po zimie i dalej intensywnie rosnąć. Ważne jest też zabezpieczenie plantacji przed chorobami, wyrównanie łanu i zwiększenie udziału pędów bocznych. Te cele można osiągnąć dzięki aplikacji dolistnej pakietu ŻePak Wiosna.
 

ŻePak Wiosna to wiosenna odsłona uznanego i nagradzanego produktu ŻePak. Specjalistyczna technologia oparta została na odpowiednio dobranych komponentach. Zawiera zestaw makro- i mikroelementów, które kompleksowo odżywiają roślinę oraz likwidują niedobory składników pokarmowych. Efektywność odżywiania wspiera organiczny biostymulator na bazie aminokwasów, które mają działanie regeneracyjne i stymulujące wzrost. Całość technologii dopełnia fungicyd, który równocześnie ma zdolność regulowania pokroju roślin. ŻePak Wiosna jest zatem produktem kompleksowym i wielokierunkowym, wykazującym działanie odżywcze, biostymulacyjne i ochronne.
 

Niespotykana dotąd synergia zawartych w nim komponentów pozwala na bardzo szybkie wzmocnienie i regenerację roślin po zimowym spoczynku. Ponadto ŻePak Wiosna ma działanie antystresowe i fungistatyczne – zwalcza patogeny chorobotwórcze i kształtuje odpowiedni pokrój roślin, ograniczając dominację pędu głównego. Poprawia wiosenny wigor roślin, a to bezpośrednio przekłada się na wyższe plonowanie. Żaden inny produkt nie oferuje tak szerokiego zakresu działania, dlatego jest to idealne rozwiązanie do wczesnowiosennych zabiegów w rzepaku.
 

(kb)