Wyjątkowe okazje z Prosoją Boną! Wyjątkowa gratka dla klientów firmy Agrolok. Tylko do końca października przy zakupie Prosoi Bony, klienci firmy mogą skorzystać z wyjątkowych promocji lub zyskać kody rabatowe. 

Akcja dotyczy Prosoi Bony w workach 25 kg, 40 kg i 50 kg, big bagu oraz luzem. 

W przypadku towaru workowanego, przy zakupie określonych ilości produktu w cenie regularnej, klient może otrzymać dodatkowe kg produktu w wyjątkowej cenie. 

Jeśli chodzi o Prosoję Bonę w big bagu lub luzem, przy zakupie określonej ilości komponentu, klient otrzyma kod rabatowy do wykorzystania na kolejne zakupy w dziale pasz.

Prosoja Bona Bona to unikatowy białkowo-energetyczny sojowy komponent paszowy dla drobiu i trzody chlewnej. Może stanowić podstawowe źródło białka sojowego w mieszankach paszowych. Produkt jest stabilny i powtarzalny pod względem parametrów. 

Unikatowy proces produkcji eliminuje czynniki antyżywieniowe, ze szczególną dbałością o białko na każdym etapie produkcji. Zawartość  naturalne związanego oleju stanowi źródło energii i pozwala ograniczyć udział tłuszczu dodawanego do mieszanki paszowej.

Więcej na temat Prosoi Bony tu: https://www.agrolok.pl/surowce-paszowe/prosoja-bona-38-12-bez-gmo---25kg.htm


Szczegóły dotyczące promocji u opiekunów handlowych!