Zbliża się czas zabiegów T2 w zbożach!

Klienci, którzy chcą postawić na sprawdzone i, co bardzo ważne, zwiększające plonowanie technologie do zabiegu T2, powinni sprawdzić szczegóły akcji promocyjnej „Netrin 250 SC w zestawie”, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek, tj. 16 maja. Możliwe będzie wówczas zamówienie produktu Netrin 250 SC z wyjątkowym upominkiem.


 

Co wyróżnia Netrin 250 SC spośród innych fungicydów do zabiegu T2?

  • Szerokie spektrum zwalczanych chorób.
  • Silny efekt zieloności zwiększający plonowanie.
  • Długie działanie ochronne.|
     

Netrin 250 SC to także idealny komponent mieszanin zbiornikowych poszerzający spektrum zwalczanych chorób, co zapewnia kompleksową ochronę. Długie działanie zapobiegawcze oraz bardzo wysoka skuteczność działania gwarantują ochronę przed kolejnymi infekcjami nawet do 8 tygodni. Netrin 250 SC nie tylko chroni, ale i zwiększa plonowanie, dzięki przedłużeniu zieloności liści i łodyg. Jest to możliwe dzięki zintensyfikowaniu procesu fotosyntezy oraz ograniczeniu procesu starzenia się roślin.

 

Wyjątkowy upominek

W poniedziałek (16 maja) klienci firmy Agrolok mają unikatową szansę na zdobycie prezentu w postaci odzieży renomowanej marki! Wystarczy, że dokonają zakupu produktu Netrin 250 SC solo, bądź w zestawie.

Uwaga! Liczba gadżetów ograniczona.

Więcej szczegółów u Opiekuna Handlowego.
 

 

PROMOCJA poniedziałek 16 maja

„Netrin 250 SC w zestawie”

zadzwoń do opiekuna handlowego firmy Agrolok