Zobacz, jak rosną w naturze!

Ruszyła druga tura wyjazdów na poletka doświadczalne Agroloku w Golubiu-Dobrzyniu. Zapraszamy do skorzystania z możliwości obejrzenia proponowanych przez naszą firmę odmian i rozwiązań technologicznych w warunkach naturalnych.
 

Pierwsza połowa sezonu na poletkach doświadczalnych Agroloku już za nami. Ta tura spotkań naszych klientów z ekspertami firmy, którzy prezentowali odmiany znajdujące się w naszym katalogu i optymalne techniki uprawy poszczególnych gatunków, zakończyła się wielkim sukcesem. Tylko w ciągu dwóch miesięcy, od połowy maja do połowy lipca, odwiedziło nas ponad 1800 osób. Dziękujemy!
 

Już po żniwach i siewach rzepaku, dlatego od 5 września czekamy na Państwa ponownie na Poletkach Doświadczalnych. To niepowtarzalna okazja do obejrzenia kilkuset odmian gatunków znanych i powszechnie uprawianych, w tym kukurydzy, a także mieszanek traw pastwiskowych i roślin mniej popularnych lub uprawianych dawniej. Każdą grupę po poletkach oprowadza ekspert naszej firmy, który podzieli się z Państwem wiedzą, zaproponuje najlepsze dla Państwa gospodarstwa rozwiązania i odpowie na pytania.
 

Zainteresowanym zapewniamy bezpłatny przejazd autokarem. Szczegółowych informacji udzielają reprezentanci terenowi Agroloku.