Zysk ukryty w nasionku soi – kolejny rok promocji!

Powraca akcja promocyjna „Zysk ukryty w nasionku soi”! Kierujemy ją do klientów, którzy zakupią kwalifikowany materiał siewny soi, a uzyskany z niego plon sprzedadzą w należących do Agrolok Sp. z o.o. punktach skupu. Do każdej pozyskanej w ten sposób tony soi dopłacimy 30 zł netto w stosunku do aktualnie obowiązującej w Agroloku ceny!
 

Dostarczana soja musi spełnić poniższe parametry:

  • wilgotność maks. 13%,
  • zanieczyszczenia nieużyteczne maks. 2%,
  • kolor i zapach swoisty, ziarno non GMO.
     

Powyższa dopłata będzie obowiązywała do ilości surowca uzyskanego z areału, na jaki zakupiono nasiona w Agroloku, przy zakładanej wydajności maksymalnej 3,5 t/ha.

  •  j.s. 150 tys. nasion*4 = 1 ha uprawy*maks. wydajność 3,5 t/ha
  •  j.s. 160 tys. nasion*4 = 1 ha uprawy*maks. wydajność 3,5 t/ha
  •  j.s. 125 tys. nasion*5 = 1 ha uprawy*maks. wydajność 3,5 t/ha
     

Dla przykładu: klient zdecydował się na materiał siewny soi SG Anser na 4 ha uprawy. Jednostka siewna to 160 tys. nasion, a zalecany wysiew to 4 j.s./ha. Klient zakupił więc 16 j. s. W tym przypadku Klient jest zatem uprawniony do otrzymania dopłaty do 14 ton sprzedawanej soi.
 

Akcja trwa od 12.01.2022 r. do 31.12.2022 r. Szczegóły dotyczące punktów skupu i wszelkie ważne informacje przybliżą Państwu nasi przedstawiciele handlowi. Jeżeli do tej pory nie współpracowali Państwo z naszą firmą, zachęcamy do kontaktu z pracownikami Działu Obsługi Handlowej: tel. 56 682 38 88.
 

Wsparcie merytoryczne zapewnia Stowarzyszenie Polska Soja — zajmujące się popularyzowaniem tej uprawy w naszym kraju. Zachęcamy do kontaktu i korzystania z tego doradztwa!