Praca na stanowisku Handlowiec stacjonarny
  1. Agrolok.pl
  2. »
  3. Praca
  4. »
  5. Handlowiec stacjonarny

PRACA

W ZWIĄZKU Z INTENSYWNYM ROZWOJEM NASZEJ FIRMY ZATRUDNIMY

Nr referencyjny:
Forma zatrudnienia: etat

Handlowców stacjonarnych

Rejon działania
Golub-Dobrzyń, Osiek k. Rypina, Susz, Ujście, Lutry
Zadania
- prowadzenie sprzedaży telefonicznej oraz pozyskiwanie i obsługę klientów
Wymagania
- łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów z klientami
- wysoka motywacja do pracy
- dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
Zapewniamy
- stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
- profesjonalne przygotowanie do wykonywania zadań
- ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres
praca@agrolok.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji.„

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dane z dnia 15-04-2024
(ceny netto)

REJON PŁD
REJON PŁN
MATIF
530 zł
640 zł
650 zł
710 zł
838 zł
1835 zł
1835 zł
1971 zł

Polska
MATIF

760 zł
873 zł

Gdynia
CBOT

ZUBR
Chełm
Hamburg

REJON PŁD
REJON PŁN