Praca na stanowisku Przedstawiciel handlowy
  1. Agrolok.pl
  2. »
  3. Praca
  4. »
  5. Przedstawiciel handlowy

PRACA

W ZWIĄZKU Z INTENSYWNYM ROZWOJEM NASZEJ FIRMY ZATRUDNIMY

Nr referencyjny:
Forma zatrudnienia: etat

PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Rejon działania
- praca w okolicy miejsca zamieszkania kandydata
Zadania
- sprzedaż produktów firmy do gospodarstw rolnych
- współpraca ze stałymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania
- wykształcenie minimum średnie
- dobra organizacja pracy własnej
- prawo jazdy kat. B
Zapewniamy
- umowę o pracę na pełen etat
- pracę na terenie powiatu zamieszkania kandydata
- konkurencyjne wynagrodzenie
- wdrożenie do pracy, wsparcie na każdym etapie pracy
- samochód i inne narzędzia pracy
- prywatna opieka medyczna
- szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres
praca@agrolok.com.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w wybranej rekrutacji.„

Jeżeli wyrażacie wolę, aby złożone przez Was CV/listy motywacyjne były wykorzystywane do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: "Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych."

Jednocześnie oświadczam, że zostałam poinformowana/poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dane z dnia 25-04-2024
(ceny netto)

REJON PŁD
REJON PŁN
MATIF
640 zł
720 zł
660 zł
730 zł
896,35 zł

Polska
MATIF

830 zł
901,75 zł

Gdynia
CBOT

ZUBR
Chełm
Hamburg

REJON PŁD
REJON PŁN
CBOT

ceny netto loco ZUBR Osiek (87-340) - dostawa Sprzedającego

Trwa wczytywanie...