Kolejna szansa na wielką wygraną!

Specjalnie dla naszych Klientów od kilku lat organizujemy Konkurs „Wygraj z Agrolokiem” – w tym roku już po raz szósty. Do zdobycia wiele atrakcyjnych nagród!
 

Z roku na rok Konkurs „Wygraj z Agrolokiem” cieszy się coraz większą popularnością. Wraz z rozwojem naszej firmy przybywa uczestniczących w nim Klientów. Wygrana zależy bowiem nie tylko od szczęścia, ale także od ilości zakupionych w naszej firmie środków ochrony roślin.
 

W ciągu poprzednich pięciu edycji setki klientów otrzymało atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zaprosiliśmy też Państwa do zwiedzania wielu egzotycznych miejsc, m.in. Meksyku, Zanzibaru i Wysp Kanaryjskich.
 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w naszym konkursie? Szansę na wygraną ma każdy z naszych Klientów, kupujący w Agroloku środki ochrony roślin, niezależnie od wielkości gospodarstwa. Wystarczy założyć konto klienta na naszej stronie i zarejestrować się w konkursie. Jak to zrobić, wyjaśni Państwu opiekun handlowy. Warto wiedzieć, że szanse na wygraną znacznie rosną przy zakupie preparatów z listy środków preferowanych.
 

Na uczestników konkursu czekają atrakcyjne nagrody, w tym wyjazd na egzotyczną wycieczkę zagraniczną. Lista nagród dostępna po zalogowaniu się na koncie klienta Agroloku. Zachęcamy do udziału!